Haberler

BAYANLARA ÖZEL KICK BOKS DERSİ

BAYANLARA ÖZEL KICK BOKS DERSİ

Kickboks'u bir süredir takip ediyor, yapmak için hevesleniyorsunuz ancak başlamak için bir türlü adım atamıyor musunuz? İşte size kadınların kickboksa başlaması için 5 neden...

Kalori yakımı: En az 10 dakikalık ısınma egzersizi ile başlayan kickboksta temelde yağ ve kalori yakmaya yönelik bir tutum sergileniyor. Kum torbasına vurmadığınız süre içerisinde bile yerinizde zıplayarak kontrol altına aldığınız bedeniniz kalori ve yağ yakarak forma girmenizi sağlıyor. Bir saatlik kardiyo kickboks egzersizinde kaç kalori harcayabileceğinizi biliyor musunuz? Yaklaşık 600 kalori! Yaktığınız kalorilerin yanı sıra kalp ve solunum yollarınızda iyileşme gösteriyor. Bir yandan da kas dokunuz kendini yenileyerek dayanıklılığınızı arttırıyor.

Denge kontrolü: Günlük koşturmacada farkına varmasakta bu üç maddeye çok ihtiyacımız var. Oluşabilecek ufak ya da büyük kazalara kusursuz bir refleks ile karşı gelmeyi kickboks çalışarak engelleyebilir ya da kendinizi korumanızı gerektirecek tehlikeli durumlarda karşınızdakine meydan okuyabilirsiniz. Korunmanız gereken kişiyi sadece bir kaç ufak tüyo ile etkisiz hale getirebilecek noktaları kick boks dersi ile öğrenebilirsiniz.

Sıfır stres: Yeteri kadar yoğun, stresli bir işe sahipsiniz ve etrafınızda sizi iyi hissettirecek iyi bir şeyler bulamıyorsunuz. İyi hissetmenin tek çaresinin de işin getirdiği stresten arınmak olduğunu düşünüyorsunuz. Kum torbasına attığınız tekmelerin , yumrukların sizi nasıl rahatlatacağını tahmin bile edemezsiniz. Kafanıza taktığınız şeyleri tam orada, kum torbasına attığınız yumrukta, bırakıp hayatınıza enerjik ve zinde bir şekilde devam edebilirsiniz.

Tüm vücudu çalıştırma: Kick boks bol hareketli bir yağ yakma egzersizi olduğundan bir tek bacaklarınızı ya da kollarınızı çalıştırmıyor. Karın, bacak, omuz, sırt ve kol... Bütün vücudunuz çalışıyor. Böylece bölgesel olarak çalışmanıza da gerek kalmıyor.

Seksi bir vücut: Hangi kadın daha özgüvenli ve seksi görünmek istemez ki? Yaptığınız kick boks egzersizleri her ne kadar erkeksi ve sert bir duruş sergiliyor gibi gözükse de işin sonucunda elde ettiğiniz görünüm tam tersini gösterecek. İçinde barındırdığı core egzersizleriyle bel bölgenizi şekillendirecek, kum torbasına attığınız her tekmede daha sıkı bacaklara sahip olmanızı sağlayacak kick boks, postürünüzde de gözle görülür  değişiklikler olmasına yol açacak.

Kick boks yapan ünlü kadınlar:

Angelina Jolie

Eva Mendes

Lindsay Lohan

Kelly Brook

Adriana Lima

Evet.. Kickboks'a başlamak için daha neyi bekliyorsun?

 

MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ 

SEFER GÜNEŞ

0545 218 78 58

 


Facebook'ta Paylaş

26 Mart 2017 / Pazar

• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.

Etiketler:Bursa Bizim Salon

Copyright © 2016 - Tüm Hakları saklıdır - Yazı ve fotoğraflar izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz...
Her türlü sorun ve öneri için sefergunes@hotmail.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Ataevler Şubesi : Cumhuriyet mah. Gazi cad. Fırat sok. Pera Plaza İş Merkezi (Üst Kat) No:2/35 Nilüfer - BURSA
Gsm: 0 545 218 78 58

Üçevler Şubesi : Üçevler Mahallesi Esin sok. No:6/A Nilüfer - BURSA
Gsm: 0 545 218 78 58
E-posta: sefergunes@hotmail.com
Bursa Kick Boks - Bursa Bizim Salon
Sitemizi bugün 1.724 kişi,Toplamda 3.634.624 kişi ziyaret etti.