Wushu Federasyonumuzdan Haberler

MEYDANLARA DAVET

Bundan 1 yıl önce 15 Temmuz 2016 gecesi , gece 22.00’ dan 16 Temmuz Sabah 10.00 ‘ a kadar nasıl ki Cihadın, Savaşın en ön safında bulunduğumuz gibi bundan sonrada hep en ön safta olacağız. Camiamızın bütün fertleriyle beraber 15 Temmuz Gecesini yaşadığımız cihadın meydanlarında yine o manalı gecemizi yaşamak üzere 15 Temmuz 2017 gecesinde meydanlarda, olmaya davet ediyorum. 15 Temmuz’ un tartışmasız en büyük kahramanları Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız ve Meclis Başkanımızın katılacağı programlarda 15 Temmuz 2017 gecesinde, camiamızın bütün fertlerini  hep birlikte meydanlarda olmaya davet ediyoruz.

Daima daha ileri, daima daha zor olanı, daha ileri hedefler, devamlı ve daima cihad bizim şiarımızdır.  ALLAH C.C yolunda cihad bizim yolumuz ALLAH C.C. ‘ ın davası İSLAM bizim davamız. Davamız İSLAM, Yolumuz Cihad’ dır.

15 Temmuz bizim cihad günümüz. Cihad’ ın bütün gerçeklerini ve ALLAH C.C’ ın bütün kudretini, nusretini bütün yönüyle aşikar bir şekilde yaşadığımız 12 saatin adıdır 15 Temmuz ve zaferin , Hakkın batıla garlebesinin adıdır. 15 Temmuz Afganistan Cihadın’ dan sonra bomba ve kurşun yağmuru altında her anı şehadetle içiçe çok çok yakınlıkla geçen rüya olmayan bir gerçeğin adıdır 15 Temmuz.

15 Temmuz bizim ilkimiz olmadığı gibi, sonumuzda değildir. Cihadımız ezeli ve ebedidir. Hakkın batıla galabesinin’ de yalnız ALLAH C.C.’ ın adı canlanıncaya kadar olan hedefe varıncaya kadar devam edecek bir yoldur Cihad Yolumuz.

 

Mehmet Zeki AKINCI                                                                   Abdurrahman AKYÜZ


Facebook'ta Paylaş


Bursa Bizim Salon

Copyright © 2016 - Tüm Hakları saklıdır - Yazı ve fotoğraflar izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz...
Her türlü sorun ve öneri için sefergunes@hotmail.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Ataevler Şubesi : Cumhuriyet mah. Gazi cad. Fırat sok. Pera Plaza İş Merkezi (Üst Kat) No:2/35 Nilüfer - BURSA
Gsm: 0 545 218 78 58

Üçevler Şubesi : Üçevler Mahallesi Esin sok. No:6/A Nilüfer - BURSA
Gsm: 0 545 218 78 58
E-posta: sefergunes@hotmail.com
Bursa Kick Boks - Bursa Bizim Salon
Sitemizi bugün 1.738 kişi,Toplamda 3.634.638 kişi ziyaret etti.